Nakręceni na zieleń w Piotrkowie Tryb.

Kategoria: Informacje   Dodano: 02 kwietnia 2024    Wyświetleń: 151   Autor: Aneta Stępień

Starosta wybiera drzewko dla uczestniczki akcji
Powiatowa akcja "Nakręć się na zieleń" już po raz czwarty została zorganizowana przez Samorząd Powiatu Piotrkowskiego.
Pierwszego dnia sadzonki drzewek owocowych (śliw, jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni) lub młodych dębów, kolorowe bratki czy stokrotki oraz nasiona roślin miododajnych były rozdawane na przystanku Powiatowego Centrum Przesiadkowego Piotrków Trybunalski. Za plastikowe nakrętki rozdano blisko 250 sadzonek, w wyborze których służył pomocą m.in. Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak. Akcja już jutro prowadzona będzie na targowisku w Moszczenicy, a w czwartek od 9:00 zapraszamy na rynek w Rozprzy. Zebrane nakrętki przekazane zostaną na cele charytatywne.