Mocno pomocna Powiatowa Poradnia Psychologiczna

Kategoria: Informacje   Dodano: 10 września 2020    Wyświetleń: 103   Autor: Aneta Stępień

Od ponad 7 lat samorząd Powiatu Piotrkowskiego prowadzi dla dzieci Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Piotrkowie. W czasie reżimu sanitarnego placówka świadczyła swoje usługi zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, ale po wakacjach wszystko wróciło do stanu sprzed pandemii.

Poradnia oferuje bezpłatną i nie wymagającą skierowań pomoc logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, dzieciom młodzieży, ich rodzicom i opiekunom oraz nauczycielom z Powiatu Piotrkowskiego w formach:

• specjalistycznych diagnoz psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych
  • terapii indywidualnych
  • terapii grupowych
  • socjoterapii
  • wczesnego wspomagania rozwoju
  • konsultacji psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych
  • profilaktycznych pogadanek, prelekcji, zajęć warsztatowych
  • działalności z zakresu doradztwa zawodowego

Sekretariat Poradni czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Kontakt telefoniczny pod numerem 44 732 78 40

Specjaliści świadczą pomoc w godz. 8:00 – 18:00

Nadal zawieszona jest działalność punktów konsultacyjnych znajdujących się na terenie szkół i placówek, z uwagi na zapewnienie wzajemnego bezpieczeństwa w sytuacji panującej pandemii.

Zapraszamy do siedziby jednostki przy ulicy Sienkiewicza 16a w Piotrkowie Trybunalskim, na stronę internetową https://poradniapiotrkow.bip.wikom.pl/ oraz fanpage prowadzony na portalu społecznościowym Facebook.

Z okazji nowego roku szkolnego życzymy:

Uczniom, zdobywania wiedzy w formie fascynującej przygody, przy jednoczesnym rozwoju odkrytych uzdolnień i zainteresowań,

poprzez inspiracje dokonane przez wyjątkowych dorosłych oraz doświadczanie nowych przyjaźni.

Nauczycielom i pracownikom Oświaty, by nie zabrakło motywacji, codziennych wyzwań, a każdy dzień pracy był źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Rodzicom – zadowolenia i dumy z osiągnięć Waszych dzieci.

Dyrekcja oraz Pracownicy
                                                                                               Powiatowej Poradni