Koronawirus: Rozpoczęło się szczepienie podopiecznych DPS

Kategoria: Informacje   Dodano: 20 stycznia 2021    Wyświetleń: 765   Autor: Aneta Stępień

42 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku zostało dziś zaszczepionych przeciw COVID-19. Na ten moment zaszczepiło się także 242 pracowników - lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz personel administracyjny - Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Etapu "0" Narodowego Programu Szczepień.
Sprawdź, gdzie jest Twój punkt szczepień. Mapa z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju 👉 http://bit.ly/MapaPunktówSzczepień.

Dziś zakażenie koronawirusem potwierdzono u 10 mieszkańców powiatu.

W dniu 20 stycznia 2021 roku:

👉liczba osób poddanych kwarantannie na terenie Powiatu Piotrkowskiego - 406

👉liczba osób zakażonych w województwie łódzkim - 94 119
👉liczba zmarłych wskutek zakażenia koronawirusem w województwie łódzkim - 2402
👉liczba wszystkich zakażonych w powiecie piotrkowskim od początku pandemii – 2659

Raport na dzień 20 stycznia 2021 roku, dotyczący liczby osób w kwarantannie, w podziale na poszczególne gminy Ziemi Piotrkowskiej.
✅ Aleksandrów - 5
✅ Czarnocin - 7