Koronawirus: Kolejne dwie soby zarażone koronawirusem

Kategoria: Informacje   Dodano: 31 marca 2020    Wyświetleń: 897   Autor: Aneta Stępień

Dziś z samego rana dotarła do mnie informacja o dwóch kolejnych mieszkańcach Powiatu Piotrkowskiego zakażonych koronawirusem. W tym momencie państwowe służby sanitarne ustalają osoby, które mogły mieć bezpośredni kontakt z zarażonymi, aby jak najszybciej objąć ich kwarantanną.

Ta informacja niestety potwierdza, że ten niewidoczny wirus nie odpuszcza i nadal stanowi ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Dla własnego dobra gorąco apeluję o pozostanie w domach jeśli to jest tylko możliwe, aby nie narażać siebie i innych. Jednocześnie informuję, że tylko służby Wojewody Łódzkiego mogą udzielać informacji na temat osób zarażonych, których na chwilę obecną w Powiecie Piotrkowskim jest 7.

Starosta Powiatu Piotrkowskiego
Piotr Wojtysiak