Dzień Dziecka świętują w piotrkowskiej "Szansie"

Kategoria: Informacje   Dodano: 01 czerwca 2020    Wyświetleń: 1005   Autor: Aneta Stępień

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Życzenia uśmiechu, radości i spełnienia marzeń Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i Wicestarosta Powiatu Dariusz Magacz składają wszystkim dzieciom i tym, którzy od kilku godzin czy dni są wśród Nas, a także tym kilku i kilkunastoletnim. W tym wyjątkowym, pełnym słońca dniu, włodarze powiatu odwiedzili podopiecznych Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie.

Przywożąc ze sobą słodkie upominki dla dzieci, wsparli placówkę środkami ochrony: maseczkami, rękawiczkami, fartuchami i płynami odkażającymi. Dyrektor Szansy Hanna Gural, dziękując za prezenty, odwdzięczyła się wycieczką po nowej siedzibie Centrum. Starostowie byli pod wielkim wrażeniem, zarówno jeśli chodzi o wielkość budynku, jak i nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających dzieciom oraz ich opiekunom, codzienne zajęcia. Starostowie zadeklarowali wsparcie ze strony Powiatu, które pomoże Szansie w doposażaniu licznych sal terapeutyczno - edukacyjnych.