Dzień bez Samochodu niech będzie dniem z rowerem

Kategoria: Informacje   Dodano: 22 września 2021    Wyświetleń: 448   Autor: K. Szyposzyńska

W Dzień bez Samochodu wsiądźcie na rower - to samo zdrowie i relaks. Ponadto kilka zdjęć, na którcy znajdują się osoby na rowerach oraz logo Powiatu Piotrkowskiego prosto z serca.

W Dzień bez Samochodu wybierzmy ekologiczny środek transportu, czyli rower. To samo zdrowie i relaks.

A w ciągu roku zachęcamy do jak największej ilości rowerowych aktywności - także tych organizowanych lub wspieranych przez Powiat Piotrkowski. Obserwujcie naszą stronę www oraz profil na portalu społecznościowym Facebook FB/PowiatPiotrkowski - zamieszczamy tam wiele informacji dotyczących wydarzeń, jakie odbywają są na czterech kółkach na terenie całej Ziemi Piotrkowskiej.