Droga powiatowa w Gościmowicach II oficjalnie oddana do użytku

Kategoria: Informacje   Dodano: 02 sierpnia 2022    Wyświetleń: 720   Autor: K. Szyposzyńska

Starosta Piotr Wojtysiak, Wicestarosta Dariusz Magacz, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim Zbigniew Starosta, pracownik Zarządu Dróg Bartłomiej Masiarek oraz Wójt Gminy Moszczenica Marceli Piekarek.

Dobiegła końca przebudowa drogi powiatowej w Gościmowicach II na terenie Gminy Moszczenica. Ta inwestycja realizowana była wspólnie przez Powiat Piotrkowski oraz Gminę Moszczenica.

Oficjalnego oddania inwestycji do użytku dokonali Starosta Piotr Wojtysiak, Wicestarosta Dariusz Magacz, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim Zbigniew Starosta oraz Wójt Gminy Moszczenica Marceli Piekarek. W ramach zadania „Modernizacja drogi powiatowej Nr 1531E w m. Gościmowice II” m.in. przebudowano 980 metrowy odcinek drogi, poszerzono jezdnię, utwardzono pobocze, a także wykonano oznakowanie pionowe i poziome. Łączny koszt inwestycji to 846 257,23 zł - gdzie wkład samorządu powiatowego wyniósł 446 257,23 zł, natomiast samorządu gminnego 400 000 zł.