Czekolady i praliny ANio - jedne z powiatowych perełek

Kategoria: Informacje   Dodano: 01 lutego 2023    Wyświetleń: 420   Autor: K. Szyposzyńska

Kartka kalendarzowa z miesiąca stycznia przedstawiająca czekolady i praliny oraz logo Powiatu Piotrkowskiego prosto z serca.

Dzięki środkom zewnętrznym pozyskanym przez Powiat Piotrkowski, powstał kalendarz na rok 2023 promujący niepowtarzalne produkty i usługi Ziemi Piotrkowskiej Prosto z serca. Czekolady i praliny ANio to następne z powiatowych perełek prezentowanych na łamach tego kalendarza.

Czekolady i praliny ANio z Czarnocina to kolejne z produktów lokalnych Ziemi Piotrkowskiej Prosto z serca. Można je nabyć u regionalnego producenta, jakim jest Pracownia Czekolady ANio: e - mail: artur.nijakowski@op.pl, tel.: 609 824 429.
Kalendarz powstał w ramach realizowanej operacji pt. „Produkty lokalne Prosto z serca jako element dziedzictwa kulturowego Ziemi Piotrkowskiej”, na którą Powiat Piotrkowski pozyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Istnieje możliwość zarejestrowania się jako Partner KSOW w bazie partnerów dostępnej na stronie internetowej KSOW - www.ksow.pl.

Informacja dotycząca dofinansowania ze środków unijnych. Logotypu Unii Europejskiej, Wojeówdztwa Łódzkiego, Powiatu Piotrkowskiego prosto z serca, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich