Challenge Serce dla Zuzi także w piotrkowskim Starostwie

Kategoria: Informacje   Dodano: 07 listopada 2023    Wyświetleń: 346   Autor: K. Szyposzyńska

 Władze oraz pracownicy Starostwa stoją, ustawieni na kształt serca, na dziedzińcu Urzędu z kolorowymi balonami w rękach.

Społeczność Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim kolejny już raz włączyła się do akcji charytatywnej. Tym razem był to Challenge Serce dla Zuzi poświęcony malutkiej, kilkumiesięcznej dziewczynce zmagającej się z guzem w śródpiersiu.


Do akcji Starostwo zostało nominowane przez OSP Kiełczówka. Władze oraz pracownicy bardzo chętnie zebrali się na dziedzińcu Urzędu, aby pomóc malutkiej Zuzi zmagającej się z guzem w śródpiersiu. Wykonanie zadania polegało na stworzeniu serca i przeprowadzeniu zbiórki pieniężnej, ponieważ na operację ratującą życie dziecka potrzebna jest ogromna suma kształtująca się na poziomie ponad 1 mln zł. Urzędnicy, dzięki dzisiejszej inicjatywie, zasili konto zbiórki kwotą 542 zł. Urząd Gminy w Łękach Szlacheckich, Grupa Leszy Wola Krzysztoporska oraz OSP Podolin - to podmioty wytypowane przez piotrkowskie Starostwo do kontynuowania akcji Serce dla Zuzi.
Oto link do zbiórki:
https://www.krwinka.org/podopieczni/zuzanna-mielczarek

Podobne artykuły