Certyfikat ISO dla powiatowego urzędu

Kategoria: Informacje   Dodano: 16 września 2022    Wyświetleń: 489   Autor: Aneta Stępień

Sekretarz Powiatu Ireneusz Czerwiński z Certyfikatem ISO wydanym przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego.

Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim na okres kolejnych 3 lat odnowiło Certyfikat  ISO zgodnie z normą 9001:2015-10, który przyznawany jest za prowadzenie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania  oraz utrzymanie wysokich standardów jakości obsługi klienta.

Audit zewnętrzny przeprowadziła Polska Izba Handlu Zagranicznego.

- Ten dokument jest dla naszego urzędu wyrazem uznania przez jednostki zewnętrzne oraz stanowi wymierne świadectwo spełniania norm i standardów Unii Europejskiej - informuje Sekretarz Powiatu Ireneusz Czerwiński, który pełni funkcję Pełnomocnika Starosty ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania. - Dzięki doskonaleniu systemu zarządzania jakością Starostwo stale umacnia pozytywny wizerunek wśród klientów, a także promuje wszystkich pracowników, którzy przyczynili się do tego sukcesu.  Wzrasta również zaufanie do urzędu, jako instytucji profesjonalnie zarządzanej. Uzyskanie certyfikatu jest zobowiązaniem do stałego podnoszenia jakości usług, równocześnie jest oznaką nowoczesnego i prorozwojowego myślenia. Nadany certyfikat jest motywacją do dalszego doskonalenia obowiązujących procedur oraz jest podstawą do osiągnięcia wymiernych korzyści z jego posiadania, prowadzi także do podniesienia prestiżu Starostwa.

Ponowne przyznanie certyfikatu jakości ISO to dowód na to, iż klienci Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, a także zapewnienie, że Starostwo dobrze spełnia swoją misję wobec społeczeństwa.