Byliśmy gospodarzem Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego

Kategoria: Informacje   Dodano: 16 lutego 2024    Wyświetleń: 249   Autor: K. Szyposzyńska

władze Powiatu oraz uczestnicy konwentu stoją przed budynkiem

To Powiat Piotrkowski był tym razem gospodarzem Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego, jaki odbył się na sulejowskim Podklasztorzu.

Do Sulejowa przyjechali przedstawiciele 16 samorządów powiatowych z całego Województwa Łódzkiego. Starosta Piotr Wojtysiak, jako gospodarz spotkania, podczas swojego wystąpienia mówił na temat przywrócenia Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Piotrkowie Trybunalskim, a także wyzwań związanych z tworzeniem przez samorządy powiatowe Centrów Zdrowia 75+. W Konwencie, ze strony Powiatu Piotrkowskiego, uczestniczył również Wicestarosta Dariusz Magacz.
Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo/?fbid=783781387121152&set=pcb.783781487121142

Starosta przemawia podczas konwentu

Wicestarosta podczas obrad konwentu