XL Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

Kategoria: Edukacja   Dodano: 20 lutego 2023    Wyświetleń: 425   Autor: R.Jakubiak

sala gimnastyczna ZSCKR Lututów finałowa sesja XL Olimpiady Młodych Producentów Rolnych na szczeblu województwa łódzkiego, uczestnicy i organizatorzy pozują do wspólnego zdjęcia

W Lututowie odbyła się finałowa sesja XL Olimpiady Młodych Producentów Rolnych na szczeblu województwa łódzkiego. W pierwszej dziesiatce są uczniowie ze szkoły powiatowej w Bujnach.

17 lutego 2023 r. w Lututowie odbyła się finałowa sesja XL Olimpiady Młodych Producentów Rolnych na szczeblu województwa łódzkiego. Spośród 75 uczestników w pierwszej dziesiątce znalazła się trójka przedstawicieli jednej ze szkół powiatowych - Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Wszyscy to uczniowie klasy IV technikum rolniczego. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w etapie krajowym.