Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Bujnach

Kategoria: Edukacja   Dodano: 27 czerwca 2022    Wyświetleń: 657   Autor: Aneta Stępień

Uroczyste pożegnanie uczniów szkoły, którzy rozpoczynają wakacje

Nadszedł  długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów i rodziców. 24 czerwca 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zakończył się kolejny rok szkolny. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego złożono gratulacje uczniom mającym najlepsze wyniki w nauce, wręczono im świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Z rąk przedstawiciela Wojskowego Centrum Rekrutacji najlepsi kadeci Oddziałów Przygotowania Wojskowego odebrali drobne upominki. Dyrektor Mirosława Kaczmarek-Michalak wraz z Radą Pedagogiczną serdecznie podziękowała wszystkim tym, którzy pomagali w różnych przedsięwzięciach, podnoszących umiejętności zawodowe uczniów, związanych promocją i rozwojem szkoły.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili  zaproszeni goście:

–  Kierownik Wydziału Oświaty Starostwa  Powiatu Piotrkowskiego - Małgorzata Zawisza,

– Reprezentant Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim – por. Przemysław Stemplewski,

– Przedstawiciel 25. .Batalionu Logistycznego Ziemi Tomaszowskiej -  por. Wojciech Arwaj,

–  I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Tryb. - mł. insp. Rafał Rękawiecki,

– Przedstawiciele Rady Rodziców na czele z Przewodniczącą - Małgorzatą Wiernicką,

– Przedstawiciele firmy Hering Polska.

Teraz czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych  wakacji pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby nabrali energii i siły na kolejny rok szkolny.