Szkoła w Sulejowie najlepsza w piłce ręcznej

Kategoria: Edukacja   Dodano: 29 listopada 2021    Wyświetleń: 372   Autor: Aneta Stępień

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie gm. Wola Krzysztoporska odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2009 i młodsi. Rywalizacja drużyn biorących udział w zawodach sportowych stała na wysokim poziomie i w duchu fair-play.

Najlepszym drużynom Powiatu Piotrkowskiego puchary wręczyli Dariusz Magacz – Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego oraz Iwona Zapała – dyrektor szkoły. Należy nadmienić, iż  drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sulejowie, której trenerem jest Łukasz Nojek będzie reprezentować Powiat Piotrkowski na zawodach rejonowych. Osobą odpowiedzialną za prawidłowe przeprowadzeni zawodów sportowych była Agata Pawlak – nauczyciel wychowania fizycznego.

Poniżej oficjalne wyniki:

kat. dziewczęta – rocznik 2009 i młodsi:

1 miejsce: SP Sulejów

2 miejsce: SP Boryszów

3 miejsce: SP Straszów

kat. chłopcy – rocznik 2009 i młodsi:

1 miejsce: SP Sulejów

2 miejsce: SP Moszczenica

3 miejsce: SP Niechcice

4 miejsce: SP Golesze

A już 8 grudnia zapraszamy na Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w szachach w kategorii dziewcząt i chłopców, które odbędą się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach.