Powiatowa Liga Strzelecka – zawody strzeleckie

Kategoria: Edukacja   Dodano: 07 października 2021    Wyświetleń: 583   Autor: Aneta Stępień

Na Strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się Powiatowa Liga Strzelecka zorganizowana przez Ligę Obrony Kraju o/Piotrków Trybunalski. Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zdobyli czołowe miejsca ze strzelania sportowego z KBKS. Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco (startowało 5 zawodników w każdej drużynie):

I miejsce - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego Bujny,

II miejsce - LUKS "Gryf" Bujny,

III miejsce - Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.

W klasyfikacji indywidualnej męskiej zwyciężył Rafał Matyjaszczyk (klasa IIIp LOP), natomiast w klasyfikacji kobiet zwyciężyła Karolina Krasoń (klasa IIIp LOP).

Składy drużyn przedstawiały się następująco:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach: Dawid Zych, Małgorzata Turniak, Rafał Matyjaszczyk, Julia Baraniuk, Kacper Stencel.

LUKS "Gryf" Bujny: Miłosz Kosmala, Kacper Ściegliński, Wiktoria Kaczmarek, Karolina Wieczorek, Dawid Jarzębski.

Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej: Michał Goławski, Karolina Krasoń, Michał Zdonek, Natalia Kulik, Dawid Radek. Wszyscy zawodnicy są uczniami Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.