Podnoszą jakość kształcenia w Bujnach dzięki nowym pracowniom

Kategoria: Edukacja   Dodano: 27 maja 2022    Wyświetleń: 361   Autor: Aneta Stępień

Wicestarosta Dariusz Magacz z przedstawicielkami szkoły w Bujnach, w tym Dyrektor Mirosławą Kaczmarek - Michalak oglądają nową pracownię weterynaryjną

Pracownie przedmiotowe: produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz weterynaryjna - w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach - zmieniły swoje oblicze. Dzięki projektowi unijnemu „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Piotrkowskim” sale zostały wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe i dydaktyczne.

Wyremontowane pracownie miał okazję obejrzeć Wicestarosta Dariusz Magacz. Niebawem dla potrzeb uczniów szkoły zostanie udostępniona „Zielona pracownia”, modernizowana dzięki pozyskanemu przez Powiat Piotrkowski dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.