Marzenami zbuduj przyszłość - zakończenie roku dla absolwentów z Bujen

Kategoria: Edukacja   Dodano: 02 maja 2022    Wyświetleń: 67   Autor: K. Szyposzyńska

Absolwenci Szkoły w Bujanch podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

"Marzeniami zbuduj przyszłość" - to właśnie hasło było motywem przewodnim uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów liceum ogólnokształcącego i technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.

Swoją obecnością szkołę zaszczyciło wielu znamienitych gości, a Powiat Piotrkowski reprezentowany był przez  Wicestarostę Dariusza Magacza. Dyrektor Szkoły Mirosława Kaczmarek - Michalak wraz z wychowawcami klas Jolantą Kordowiak i Iwoną Gemel wręczyły świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za działalność na rzecz szkoły, życząc absolwentom powodzenia na zbliżającej się Maturze.

Na zakończenie podziękowania z rąk Dyrekcji i Wicestarosty przyjął realizator projektu unijnego odbywającego się w Szkole, chef Artur Zaskórski. Zdobył on sympatię nie tylko kursantów, ale i młodzieży szkolnej podczas specjalnych warsztatów kulinarnych, które dla nich poprowadził.