Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Krajoznawczo - Turystycznej

Kategoria: Edukacja   Dodano: 12 listopada 2021    Wyświetleń: 335   Autor: Aneta Stępień

Uczennice szkoły w Bujnach na Olimpiadzie Turystycznej zwiedziły okolice Zakopanego

W Zakopanem  odbył się Finał Centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Krajoznawczo - Turystycznej. Uczennice Zespołu  Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach: Natalia Wieczorek, Karolina Wieczorek, Lena Szulc i Małgorzata Turniak reprezentowały szkołę, Gminę Wola Krzysztoporska oraz Powiat Piotrkowski.  Wchodziły również  w skład dużej reprezentacji województwa łódzkiego, z którą zdobyły I miejsce w Polsce. Dziewczyny wzięły udział w marszu na orientację oraz w konkursie wiedzy na temat: "Polska - Słowenia - Unia Europejska".