Ich pasją jest piłka siatkowa

Kategoria: Sport   Dodano: 19 grudnia 2023    Wyświetleń: 242   Autor: Aneta Stępień

Zawodnicy z pucharami i nagrodami

Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w piłce siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2011 i młodsi, które odbyły się na hali sportowej w Moszczenicy, zakończone.

Dziewczyny z Sulejowa oraz chłopcy z Rozprzy okazali się numerami jeden i będą reprezentować Powiat Piotrkowski na zawodach rejonowych. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami, które w imieniu Starosty Piotra Wojtysiaka wręczyli: Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego - Dariusz Magacz oraz organizator zawodów w piłce siatkowej - Anna Budzisz.

Oto oficjalne wyniki

Kategoria dziewczęta: rocznik 2011 i młodsze

1 miejsce: SP nr 1 Sulejów

2 miejsce: SP Golesze Duże,

3 miejsce: SP Rozprza,

4 miejsce: SP Baby,

5-6 miejsca: SP Czarnocin, Wola Kamocka.

Kategoria chłopcy: rocznik 2011 i młodsi

1 miejsce: SP Rozprza ,

2 miejsce: SP Wolbórz,

3 miejsce: SP Moszczenica,

4 miejsce: SP Włodzimierzów

5 miejsca: SP Wola Kamocka,

Były to już ostatnie zawody sportowe w tym roku kalendarzowym, organizowane w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego Powiatu Piotrkowskiego.