Z początkiem wiosny nakręćmy się na zieleń!

Kategoria: Informacje   Dodano: 25 marca 2024    Wyświetleń: 171   Autor: Aneta Stępień

Logo Powiat Piotrkowski Prosto z serca Powiatowe obchody Światowego Dnia Ziemi Nakręć się na zieleń! Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w akcji polegającej na przekazywaniu sadzonek drzew i nasion roślin miododajnych mieszkańcom Ziemi Piotrkowskiej Wszystkie zebrane nakrętki zostaną przekazane na cele charytatywne terminy akcji 02.04.2024 r. (wtorek) od godz. 9:00 do wyczerpania zapasów   Powiatowe Centrum Przesiadkowe w Piotrkowie Trybunalskim   03.04.2024 r. (środa) od godz. 9:00 do wyczerpania zapasów   Moszczenica,(teren targowiska gminnego)   04.04.2024 r. (czwartek) od godz. 9:00 do wyczerpania zapasów   ROZPRZA, (rynek Rozprza)   Każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 2 drzewka. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów !!!

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w wiosennej akcji "Nakręć się na zieleń". Tym razem zielone stoisko z sadzonkami drzewek i nasionami roślin miododajnych ustawimy:

2 kwietnia (wtorek) na Powiatowym Centrum Przesiadkowym w Piotrkowie Trybunalskim,
3 kwietnia (środa) na targowisku w Moszczenicy,
4 kwietnia (czwartek) na rynku w Rozprzy.

Na mieszkańców z plastikowymi nakrętkami czekamy od 9:00 do wyczerpania zapasów.