Walczyli o puchar Komendanta Policji w Łodzi

Kategoria: Edukacja   Dodano: 16 kwietnia 2024    Wyświetleń: 167   Autor: Aneta Stępień

Laureaci konkursu wojewódzkiego

24 czteroosobowe drużyny (dwie dziewczyny i dwóch chłopców) wyłonionych w eliminacjach powiatowych wzięło udział w finale wojewódzkim turnieju dla uczniów szkół średnich. Młodzież zmierzyła się w 3 konkurencjach: test sprawności fizycznej, test wiedzy - sprawdzający znajomość Ustawy o Policji, wiedzy o społeczeństwie oraz rozmowa kwalifikacyjna. Po podsumowaniu w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi zostały wręczone zwycięzcom puchary i inne nagrody. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach uplasowała się na X miejscu, na 24 drużyny z województwa łódzkiego. Szkołę reprezentowali: Jakub Stęplewski, Nadia Midera, Wiktor Paciorek, Emilia Szymańska. W rezerwie drużynę wspierali Wiktoria Kusa i Bartłomiej Herod. Indywidualnie najwięcej pkt. 86 na 100 możliwych zdobył Jakub Stęplewski.