Anonimowa ankieta dla obywateli Ukrainy

Kategoria: Akcja humanitarna   Dodano: 22 sierpnia 2022    Wyświetleń: 7034   Autor: Aneta Stępień

Просимо громадян України, які прибули на територію Республіки Польща після 24 лютого 2022 року, заповнити анкету щодо поточного сімейного та матеріального становища та планів на майбутнє.
Опитування є анонімним і використовується для дослідження потреб громадян України, які постраждали від збройного конфлікту, з метою планування відповідних форм допомоги з боку Уряду Республіки Польща.
Анкету слід заповнити до 31 серпня 2022 року.
Анкета доступна за посиланнями нижче:

Prosimy obywateli Ukrainy, którzy przyjechali na teren Rzeczypospolitej Polskiej po dniu 24 lutego 2022 roku o wypełnienie ankiety dotyczącej ich obecnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz planów na przyszłość. Ankieta jest anonimowa i służy zdiagnozowaniu potrzeb obywateli Ukrainy dotkniętych konfliktem zbrojnym w celu  zaplanowania przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej odpowiednich form pomocy. Ankietę można wypełnić do dnia 31 sierpnia 2022 roku.
Ankieta dostępna jest pod poniższymi linkami: